Besparing 10%
Astep Model 237/2 Wandlamp - Zwart

Eigenschappen

Aanbevolen lichtbron:
E14 2x 4,5W
Aantal lichtbronnen:
2
Afmetingen:
B 31,0 D 23,0 H 15,0 cm
Dimbaar:
Ja
Dimmethode:
Triac/Phase aan- en afsnijding
EAN code:
T08-W31-S2B0
Fitting:
E14
Gewicht (in kg):
1,6
Herkomst:
Denemarken
IP-waarde:
20
Kleur:
Zwart
Levertijd:
3-9 werkdagen
Lichtbron meegeleverd:
Ja
Lichtkleur:
2700K: Extra warmwit
Lichtrichting:
Alle richtingen
Lumen:
940
Materiaal:
Staal, Glas
Ontwerper:
Gino Sarfatti
Productfamilie:
Model 237
Ruimte:
Eetkamer
Stijl:
Modern design
Type lichtbron:
LED lichtbron (vervangbaar)
Vermogen (in Watt):
9
Verstelbaar:
Niet verstelbaar
Astep

Oude prijs: 901
810,90
(incl BTW) Je bespaart: 90,10
T08-W31-S2B0
Zwart
3-9 werkdagen
+

Omschrijving

De Model 237/2 wandlamp is ontworpen door Gino Sarfatti. De Step Model 237/2 wandlamp is voorzien van dimbare LED lichtbronnen. Gebruik deze prachtige lamp in de hal!.

Specificaties

Aanbevolen lichtbron:
E14 2x 4,5W
Aantal lichtbronnen:
2
Afmetingen:
B 31,0 D 23,0 H 15,0 cm
Dimbaar:
Ja
Dimmethode:
EAN code:
T08-W31-S2B0
Fitting:
E14
Gewicht (in kg):
1,6
Herkomst:
Denemarken
IP-waarde:
20
Kleur:
Zwart
Levertijd:
3-9 werkdagen
Lichtbron meegeleverd:
Ja
Lichtkleur:
2700K: Extra warmwit
Lichtrichting:
Alle richtingen
Lumen:
940
Materiaal:
Staal, Glas
Ontwerper:
Gino Sarfatti
Productfamilie:
Model 237
Ruimte:
Eetkamer
Stijl:
Modern design
Type lichtbron:
LED lichtbron (vervangbaar)
Vermogen (in Watt):
9
Verstelbaar:
Niet verstelbaar

Downloads

Montage handleiding (Astep-Instructions-T08W-Model-237-2-Model-238-2.pdf, 931 Kb) [Download]