Besparing 10%
Astep VV Cinquanta Floor Vloerlamp - Multi

Eigenschappen

Aanbevolen lichtbron:
LED 6W
Aantal lichtbronnen:
1
Afmetingen:
B 47,8 D 103,5 H 147,0 cm
Dimbaar:
Nee
EAN code:
T02-F21-01BY
Gewicht (in kg):
2,3
Herkomst:
Denemarken
IP-waarde:
20
Kleur:
Multi
Levertijd:
3-9 werkdagen
Lichtbron meegeleverd:
Ja
Lichtkleur:
2700K: Extra warmwit
Lichtrichting:
Naar beneden
Lumen:
806
Materiaal:
Aluminium, Staal
Ontwerper:
Vittoriano Vigano
Productfamilie:
VV Cinquanta
Ruimte:
Woonkamer
Stijl:
Klassiek
Type lichtbron:
LED lichtbron (vervangbaar)
Uitvoering:
Met aan-uit schakelaar
Vermogen (in Watt):
6
Verstelbaar:
Niet verstelbaar
Astep

Oude prijs: 1.101
990,90
(incl BTW) Je bespaart: 110,10
T02-F21-01BY
Multi
3-9 werkdagen
+

Omschrijving

De VV Cinquanta Floor vloerlamp is ontworpen door Vittoriano Vigano. De VV Cinquanta Floor vloerlamp is voorzien van een aan-uit schakelaar op de reflector en is niet-dimbaar. Gebruik deze prachtige lamp als leeslamp bij een luie stoel!.

Specificaties

Aanbevolen lichtbron:
LED 6W
Aantal lichtbronnen:
1
Afmetingen:
B 47,8 D 103,5 H 147,0 cm
Dimbaar:
Nee
EAN code:
T02-F21-01BY
Gewicht (in kg):
2,3
Herkomst:
Denemarken
IP-waarde:
20
Kleur:
Multi
Levertijd:
3-9 werkdagen
Lichtbron meegeleverd:
Ja
Lichtkleur:
2700K: Extra warmwit
Lichtrichting:
Naar beneden
Lumen:
806
Materiaal:
Aluminium, Staal
Ontwerper:
Vittoriano Vigano
Productfamilie:
VV Cinquanta
Ruimte:
Woonkamer
Stijl:
Klassiek
Type lichtbron:
LED lichtbron (vervangbaar)
Uitvoering:
Met aan-uit schakelaar
Vermogen (in Watt):
6
Verstelbaar:
Niet verstelbaar

Downloads

Montage handleiding (Astep-Instructions-T02F-VVCinquantaFloor.pdf, 1,188 Kb) [Download]

Uitvoeringen