Besparing 10%
Astep VV Cinquanta Suspension Hanglamp - Messing

Eigenschappen

Aanbevolen lichtbron:
2x LED 6W
Aantal lichtbronnen:
2
Afmetingen:
B 25,6 D 190,0 H 180,0 cm
Dimbaar:
Nee
EAN code:
T02-S21-01BW
Gewicht (in kg):
3
Herkomst:
Denemarken
IP-waarde:
20
Kleur:
Messing
Levertijd:
3-9 werkdagen
Lichtbron meegeleverd:
Ja
Lichtkleur:
2700K: Extra warmwit
Lichtrichting:
Naar beneden
Lumen:
1612
Materiaal:
Aluminium, Staal
Ontwerper:
Vittoriano Vigano
Productfamilie:
VV Cinquanta
Ruimte:
Eetkamer
Stijl:
Klassiek
Type lichtbron:
LED lichtbron (vervangbaar)
Vermogen (in Watt):
12
Verstelbaar:
Niet verstelbaar
Astep

Oude prijs: 2.723
2.450,70
(incl BTW) Je bespaart: 272,30
T02-S21-01BW
Messing
3-9 werkdagen
+

Omschrijving

De VV Cinquanta Suspension hanglamp is ontworpen door Vittoriano Vigano. De VV Cinquanta Suspension hanglamp is voorzien van een niet-dimbare LED lichtbron. Gebruik deze prachtige lamp boven de eettafel!.

Specificaties

Aanbevolen lichtbron:
2x LED 6W
Aantal lichtbronnen:
2
Afmetingen:
B 25,6 D 190,0 H 180,0 cm
Dimbaar:
Nee
EAN code:
T02-S21-01BW
Gewicht (in kg):
3
Herkomst:
Denemarken
IP-waarde:
20
Kleur:
Messing
Levertijd:
3-9 werkdagen
Lichtbron meegeleverd:
Ja
Lichtkleur:
2700K: Extra warmwit
Lichtrichting:
Naar beneden
Lumen:
1612
Materiaal:
Aluminium, Staal
Ontwerper:
Vittoriano Vigano
Productfamilie:
VV Cinquanta
Ruimte:
Eetkamer
Stijl:
Klassiek
Type lichtbron:
LED lichtbron (vervangbaar)
Vermogen (in Watt):
12
Verstelbaar:
Niet verstelbaar

Downloads

Montage handleiding (Astep-Instructions-T02S-VVCinquantaSuspension.pdf, 1,077 Kb) [Download]

Uitvoeringen

Besparing 10%
2.287 2.058,30 (incl BTW)
Besparing 10%
2.287 2.058,30 (incl BTW)
Besparing 10%
2.287 2.058,30 (incl BTW)
Besparing 10%
2.723 2.450,70 (incl BTW)
Besparing 10%
2.723 2.450,70 (incl BTW)
Besparing 10%
2.287 2.058,30 (incl BTW)