Astep VV Cinquanta Twin Wandlamp - Wit

Eigenschappen

Aanbevolen lichtbron:
LED 6W
Aantal lichtbronnen:
2
Afmetingen:
B 113,0 D 53,8 H 52,4 cm
Dimbaar:
Nee
EAN code:
T02-W21-11WW
Gewicht (in kg):
5,8
Herkomst:
Denemarken
IP-waarde:
20
Kleur:
Wit
Levertijd:
2-3 weken
Lichtbron meegeleverd:
Ja
Lichtkleur:
2700K: Extra warmwit
Lichtrichting:
Naar beneden
Lumen:
1612
Materiaal:
Aluminium, Messing
Ontwerper:
Vittoriano Vigano
Productfamilie:
VV Cinquanta
Ruimte:
Hal
Stijl:
Klassiek
Type lichtbron:
LED lichtbron (vervangbaar)
Vermogen (in Watt):
6
Verstelbaar:
Niet verstelbaar
Astep

1.525
(incl BTW)
T02-W21-11WW
Wit
2-3 weken
+

Omschrijving

De VV Cinquanta Twin wandlamp is ontworpen door Vittoriano Vigano. De VV Cinquanta Twin wandlamp is voorzien van een niet-dimbare LED lichtbron. Gebruik deze prachtige lamp in de hal of als bedlamp in de slaapkamer!.

Specificaties

Aanbevolen lichtbron:
LED 6W
Aantal lichtbronnen:
2
Afmetingen:
B 113,0 D 53,8 H 52,4 cm
Dimbaar:
Nee
EAN code:
T02-W21-11WW
Gewicht (in kg):
5,8
Herkomst:
Denemarken
IP-waarde:
20
Kleur:
Wit
Levertijd:
2-3 weken
Lichtbron meegeleverd:
Ja
Lichtkleur:
2700K: Extra warmwit
Lichtrichting:
Naar beneden
Lumen:
1612
Materiaal:
Aluminium, Messing
Ontwerper:
Vittoriano Vigano
Productfamilie:
VV Cinquanta
Ruimte:
Hal
Stijl:
Klassiek
Type lichtbron:
LED lichtbron (vervangbaar)
Vermogen (in Watt):
6
Verstelbaar:
Niet verstelbaar

Downloads

Montage handleiding (Astep-Instructions-T02W-VVCinquantaTwin.pdf, 1,259 Kb) [Download]

Uitvoeringen