Besparing 10%
Astep VV Cinquanta Wall Wandlamp - Rood

Eigenschappen

Aanbevolen lichtbron:
LED 6W
Aantal lichtbronnen:
1
Afmetingen:
B 25,6 D 36,4 H 18,3 cm
Dimbaar:
Nee
EAN code:
T02-W21-00BR
Gewicht (in kg):
0,7
Herkomst:
Denemarken
IP-waarde:
20
Kleur:
Rood
Levertijd:
3-9 werkdagen
Lichtbron meegeleverd:
Ja
Lichtkleur:
2700K: Extra warmwit
Lichtrichting:
Naar beneden
Lumen:
806
Materiaal:
Aluminium, Messing
Ontwerper:
Vittoriano Vigano
Productfamilie:
VV Cinquanta
Ruimte:
Hal
Stijl:
Klassiek
Type lichtbron:
LED lichtbron (vervangbaar)
Vermogen (in Watt):
6
Verstelbaar:
Niet verstelbaar
Astep

Oude prijs: 605
544,50
(incl BTW) Je bespaart: 60,50
T02-W21-00BR
Rood
3-9 werkdagen
+

Omschrijving

De VV Cinquanta Wall wandlamp is ontworpen door Vittoriano Vigano. De VV Cinquanta Wall wandlamp is voorzien van een niet-dimbare LED lichtbron. Gebruik deze prachtige lamp in de hal of als bedlamp in de slaapkamer!.

Specificaties

Aanbevolen lichtbron:
LED 6W
Aantal lichtbronnen:
1
Afmetingen:
B 25,6 D 36,4 H 18,3 cm
Dimbaar:
Nee
EAN code:
T02-W21-00BR
Gewicht (in kg):
0,7
Herkomst:
Denemarken
IP-waarde:
20
Kleur:
Rood
Levertijd:
3-9 werkdagen
Lichtbron meegeleverd:
Ja
Lichtkleur:
2700K: Extra warmwit
Lichtrichting:
Naar beneden
Lumen:
806
Materiaal:
Aluminium, Messing
Ontwerper:
Vittoriano Vigano
Productfamilie:
VV Cinquanta
Ruimte:
Hal
Stijl:
Klassiek
Type lichtbron:
LED lichtbron (vervangbaar)
Vermogen (in Watt):
6
Verstelbaar:
Niet verstelbaar

Downloads

Montage handleiding (Astep-Instructions-T02W-VVCinquantaWall.pdf, 1,855 Kb) [Download]

Uitvoeringen